Fizikai, segéd, betanított munka

Karbantartó géplakatos állás Szigetszentmiklóson

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
2019. 06. 25. 14:43

Nemzetközi hátterű autóipari beszállító cégünk karbantartó géplakatos munkatársat keres Pest megyei gyártóüzemébe.

Feladatok:

  • Hidraulikus- Pneumatikus gyártógépek napi szintű gépészeti karbantartása
  • Megelőző karbantartás (TMK), meghibásodáskor a gépek szerelése
  • Gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, üzemzavar elhárítása
  • Műszaki rajzolvasás
  • A termelési gépátállások és gépjavítások elvégzése
  • Tervezett, időszakos karbantartások lebonyolítása, napi üzemvitelhez szükséges mechanikai beavatkozások
  • Felújítási munkálatok, az új gépbeüzemelések és az új termékek bevezetése
  • Esetenként gépkezelői feladatok ellátása
  • Dokumentáció vezetése

Elvárások:

  • Géplakatos vagy gépész szakirányú középfokú végzettség
  • Gyártási környezetben szerzett több éves szakmai és vezetési tapasztalat (fémmegmunkálás, autóipar)
  • Rugalmasság, csapatszellem, elkötelezettség és vállalati gondolkodás
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, kreativitás
  • Kiváló szervezési-, problémamegoldó- és konfliktuskezelő készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria rendszer
  • Hosszú távú, biztos munkahely, stabil háttér
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatás
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése