Értékesítő munkatársat keresünk Szigetszentmiklóson

Burkolólap 2000 Kft.
Szigetszentmiklós
Nettó 280 000 Ft / Hónap
2022. 01. 10.

Várjuk leendő kollégáink jelentkezését Értékesítő munkakörbe.

Amennyiben érdekli a fenti pozíció, fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • aktuális termékskála áruismeretének elsajátítása és felhasználása az eladás során
  • cég standardjainak megfelelő magas szintű vevőkiszolgálás
  • vevői rendelések kezelése, vevőkkel való kapcsolattartás
  • adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség (kereskedelmi végzettség előny)
  • hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves munkatapasztalat
  • számítógép felhasználói szintű ismerete (Microsoft Word, Excel stb)
  • precíz munkavégzés
  • kedves, vevőorientált személet
  • tanulásra való hajlandóság, lelkes és elkötelezett hozzáállás
  • készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre
  • kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyök

  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél
  • versenyképes jövedelem
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • teljes munkaidő

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!