Cserepes és vágott virág részlegünkre eladót keresünk Szigetszentmiklóson

Csatlakozz virágnagykereskedésünk, szigetszentmiklósi telephelyén működő, fiatal, energikus csapatához.

A Dunavirág Centrum, több, mint 6000 négyzetméteres telephelyén, viszonteladókat szolgál ki, egyedülálló vágott és cserepesnövény kínálatával.

Részlegeink folyamatosan frissülő árukészletével, prémium minőségű növényeivel a virágkereskedők, virágboltosok közkedvelt beszerzési helye.

Ha szereted a szép környezetet, a gyönyörű növényeket, és feltölt a velük való folyamatos gondoskodás, miközben az érkező ügyfelekkel is foglalkozni kell, akkor, ez egy nagyszerű lehetőség, hogy jelentkezz hozzánk.

Feladatok

  • vásárlók üdvözlése, kiemelt ajánlatok bemutatása, vásárlás támogatása
  • beérkező áruk minőségi és mennyiségi átvétele
  • könnyű fizikai munka a vágott részlegen -5C-os hűtőházban
  • árumozgatás, pakolás
  • növények gondozása, locsolása
  • vásárlói rendelések összekészítése
  • vásárlói terület rendben tartása

Elvárások

  • középfokú végzettség (érettségi nem feltétel)
  • önállóság, szorgalom
  • csapatban való együttműködés
  • barátságos, kedves személyiség

Előnyök

  • kertészeti tapasztalat, növényismeret
  • eladói munkakörben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • szakmai képzés (növényismeret és ügyfélkezelés)
  • csapatépítő rendezvények

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!