Munkalehetőség dísznövény-kertészeti feladatok ellátására

A Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Zrt. Szigetszentmiklósra munkatársakat keres, dísznövény-kertészeti feladatok ellátására

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Érdeklődjön, jelentkezzen telefonon, munkaidőben 8 -16 óra között. Jelentkezését leadhatja a kertészet munkakör megnevezésével online is.

Feladatok

  • Növénygondozás, ültetés, palántázás,
  • Áruk szortírozása, minőségi ellenőrzése
  • Áru összekészítés,
  • Áruk kézi anyagmozgatása,
  • Gépek kiszolgálása (késztermékek levétele, alapanyagok töltése)

Elvárások

  • Pontos, precíz önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Esztétikai érzék
  • Teljesítményorientált hozzáállás
  • Fizikai állóképesség

Előnyök

  • Kertészeti munkákkal kapcsolatos tapasztalat
  • Növényismeret
  • Komissiózásban, címkézésben, áruátvételben szerzett tapasztalat
  • Targoncás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Napi 8 órás munkarend
  • Bejelentett munkaviszony munkaszerződéssel vagy egyszerűsített foglalkoztatással
  • Egyszerűsített foglalkoztatás esetén heti elszámolás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Hétvégi munkavégzésre is van lehetőség!
  • Üvegházban, ill. szabadtéren történő munkavégzés, álló, fizikai munka

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka
  • Megváltozott munkaképességű

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott