Virágpiaci munkatársat keresünk

Decoration & Design Kft. Magyarország piacvezető virágkötészeti kellék, kreatív hobbi, valamint dekorációs- és ajándéktárgy nagykereskedése. Szezonálisan megújuló, a legújabb trendeket követő, széles termékportfólióval rendelkező cégünk virágpiaci üzletébe keres kollégát.

Feladatok

  • Árumozgatás, áru átvétel, áru kihelyezése, ártáblák és árcímkék aktualizálása
  • Vevők udvarias, szakszerű és segítőkész kiszolgálása
  • Áruk csomagolása
  • Pénztár/kassza kezelés
  • Számlázás
  • Ügyfél regisztrációjának lebonyolítása
  • Leltárban való közreműködés
  • Üzlet rendben és tisztán tartása

Elvárások

Szakmai elvárás:

  • Min. középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Személyes elvárások:

  • Gyors, precíz munkavégzés
  • Könnyű fizikai munkavégzés
  • Udvariasság, előzékenység, segítőkészség
  • Vásárló központú gondolkodásmód
  • Csapatmunkára való alkalmasság

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Előny a kereskedelmi, raktári képzettség vagy tapasztalat
  • Vállalatirányítási. ügyviteli rendszer (pénztári feladatokhoz kapcsolódó) ismerete előny

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, megbízható vállalati háttér egy több mint 25 éves szakmai múlttal rendelkező cégben
  • Kulturált munkakörnyezet, munkavállaló-barát munkahely
  • Határozatlan időtartamú, részmunkaidős (6 órás) munkaviszony
  • Egy műszakos munkarend
  • Munkaruha felszerelés
  • Egyéb juttatások (többek között: munkába járás támogatása)

A jelentkezésedet az önéletrajzod csatolásával a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!