Irodai marketing asszisztens állás Szigethalmon jó kommunikációs készséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szigethalom
2018. 07. 19. 09:42

Dinamikusan fejlődő elektronikai fejlesztő-gyártó cég keres marketing asszisztenst.

Nem gond, ha pályakezdő vagy, vagy nem végeztél még ehhez hasonló munkát, mi mindenben segítünk neked.

Főbb feladatok:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailen
  • Területi képviselők munkájának segítése
  • Új ügyfelek felkeresése
  • Marketing akciók segítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felhasználói szintű MS Office
  • Jó kommunikációs készség
  • Legalább középfokú végzettség
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Kreatív gondolkodás
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem + juttatási csomag
  • Modern környezet, jó hangulatú iroda
  • Céges laptop, telefon

Várjuk fényképes önéletrajzát az allas@meres.eu e-mail címre.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése