Szállítás, fuvarozás

Nemzetközi fuvarszervező állás Szigetszentmiklóson angol nyelvtudással

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
2018. 07. 01. 21:34

Nemzetközi szállítmányozással foglalkozó cég fuvarszervező diszpécsert keres, angol és/vagy német nyelvtudással, teljes munkaidőben szigetszentmiklósi irodába.

Szállítmányozási fuvarszervező – angol nyelvtudással

Feladatok
• Nemzetközi közúti fuvarok szervezése, lebonyolítása és rögzítése;
• Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, alvállalkozókkal;
• Reklamációk kezelése;
• Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, pontos adminisztrálása,
• Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások
• Minimum középfokú végzettség (logisztikai vagy külkereskedelmi terület);
• Biztos, tárgyalási szintű ANGOL nyelvtudás;
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent
• Fuvarozási és/vagy szállítmányozási területen szerzett tapasztalat;
• Felsőfokú gazdasági, logisztikai végzettség;
• Egyéb idegen nyelv tárgyalási szintű ismerete,
• Nem dohányzó.

Szükséges kompetenciák
• Precíz, pontos munkavégzés
• Megbízhatóság, önállóság
• Kitűnő kommunikációs készség;
• Határozottság;
• Ügyfélorientált szemlélet;
• Stressz-tűrő képesség;
• Problémamegoldó- és szervező készség.

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével várjuk!

E-mail cím: mkamion@gmail.com

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése