Fizikai, segéd, betanított munka

Szigetszentmiklósi virágnagykereskedés hűtőbe eladót keres

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
2020. 08. 26. 09:32

Magyarország egyik piacvezető virágnagykereskedéseként, 10 éve egyedülálló termékportfóliót biztosítunk a virágboltok részére, mindig friss és minőségi vágott és cserepesnövényeket, valamint trendi lakásdekorációs kínálatot. 6700 nm-en, jó hangulatú, magasan képzett, kollégákkal dolgozunk, melynek csapatát tovább bővítenénk.

A munkavégzés helye

  • Szigetszentmiklós

Munkaidő

  • teljes munkaidő

A munkába lépés időpontja

  • azonnal

  • Telefon: 30/677 36 30
  • e-mail: "Jelentkezem" gombra kattintva

Feladatok:

  • Beérkező áruk minőségi és mennyiségi átvétele
  • Árumozgatás
  • Rendelések összekészítése, átadása
  • Göngyölegek kezelése
  • aktuális arculati elemek alapján a vásárlói terület rendezettségének fenntartása
  • munkakörnyezet rendben tartása, takarítás
  • vásárlói tájékoztatás, segítségnyújtás

Elvárások:

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

  • alapfokú végzettség
  • középiskolai tanuló
  • középfokú végzettség érettségi nélkül

Készségek és személyes tulajdonságok

  • a virágok szeretete
  • könnyű fizikai teherbírás 5C hűtött helyiségben
  • önállóság, szorgalom
  • kedves, nyitott, lelkes személyiség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • munkaruha
  • cafeteria
  • csapatépítő rendezvények
  • fiatal, lelkes csapat -izgalmas
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése