Raktározás, logisztika

Szigetszentmiklósi virágnagykereskedés raktárosi munkatársat keres

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
2019. 11. 20. 15:14

Amennyiben szereted a könnyű fizikai munkát és a virágokat, akkor olvass tovább, ez biztosan tetszeni fog neked!

Szigetszentmiklósi virágnagykereskedésünk vidám, pörgős csapatába keres hasonló mentalitású raktáros munkatársat az alábbi fő feladatok ellátására:

Feladatok:

  • Beérkező áruk minőségi és mennyiségi átvétele
  • Árumozgatás
  • Rendelések összekészítése, átadása
  • Göngyölegek kezelése

Elvárások:

  • Ha esetleg amiatt aggódnál, hogy nem ismered a virágokat, semmi baj, mi majd mindent megtanítunk neked, amit a munkavégzéshez tudni kell.

Amit kínálunk:

  • Tisztességes bérezés, stabil jövedelem
  • Folyamatos képzések
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony, folyamatos szakmai fejlődés
  • Ésszerű munkaidőbeosztás, heti 4 munkanap, 3 szabad
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése