Raktározás, logisztika

Munkalehetőség targoncavezetőnek Szigetszentmiklóson érvényes targoncavezetői jogosítvánnyal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
2015. 09. 15. 13:45

Szállítmányozással foglalkozó partnercégünk disztribúciós központjába keresünk targoncavezetőt.

Elvárások:

  • Minimum alapfokú végzettség
  • Könnyűgépkezelői jogosítvány (3324)
  • Pontos és lelkiismeretes
  • Körültekintő és alapos
  • Elkötelezett a szakmája iránt
  • Terhelhető
  • Felelősségteljes

Feladatok:

  • Kézi és gépi anyagmozgatási feladatok
  • Szkennerek / kézi adatrögzítő berendezések kezelése
  • Részvétel a leltározási feladatokban
  • Alapvető raktári feladatok ellátása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk:
asszisztens2@dekra-arbeit.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése