Gyorséttermi munkatársat keresünk szigetszentmiklósi munkavégzésre

Full-Pack Kft.

Vendéglátás

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Bruttó 280352 - 303760 / Hónap
2021. 04. 05. 18:20

Lelkes, dolgozni vágyó kollégákat keresünk gyorséttermünkbe, mely a McDonald's franchise partnere.

Dolgozóinknak Csepelről és Szigetszentmiklósról ingyenes céges járatot biztosítunk, saját gépjármű esetén pedig üzemanyagtámogatást adunk.

Feladatok

  • Vendégek teljeskörű kiszolgálása, rendelésfelvétel, -összekészítés kasszában
  • Konyhai területen különböző hamburgerek és egyéb ételek elkészítése
  • Takarítási feladatok

Elvárások

  • Tudj csapatban dolgozni
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Progresszív gondolkodás mód jellemez

Előnyök

  • Előnyt jelent ha van gépjárműved és jogosítványod. Így könnyebb a bejárás.

Amit kínálunk

  • 20% dolgozói kedvezmény, amit számos helyen tudsz egyedül barátaiddal vagy családoddal felhasználni.
  • Munkábajárási támogatás (céges járat, üzemanyagtámogatás)
  • Gyors karrier lehetőség
  • Ingyenes személyzeti étkezés
  • Rugalmas munkaidő
  • Bejelentett stabil, hosszútávú munkahely
  • Éjszakai bónuszok
  • Egyéb bónuszok
  • Bérezés: akár bruttó 303.760,- Ft elérhető (megbízhatósági, hétvégi és éjszakai bónuszokkal)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!