Fizikai, segéd, betanított munka

Álláslehetőség Szigetszentmiklóson operátor/összeszerelő munkakörben

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
2020. 10. 26. 13:05

Ha szeretnéd, hogy délutánjaid szabadok legyenek...
Ha szereted a jó társaságot...
Ha szerinted is klassz dolog, hogy a kezedben magas színvonalú takarítógépek kelnek életre...
Dolgozz velünk egy tisztább és biztonságosabb jövőért!

A dán Nilfisk több, mint 110 éves szaktudásával csúcsminőségű ipari és professzionális takarítógépeket gyárt és fejleszt. Azért dolgozunk, hogy világszerte biztonságosabb, termelékenyebb és tisztább környezetet teremtsünk az otthonainkban és munkahelyeken.

Szigetszentmiklósi telephelyünkre keresünk kollégákat ÖSSZESZERELŐ feladatkörbe.

Feladatok:

Munkád során feladatod lesz a tisztítóberendezések összeszerelése legyártott alkatrészekből, a késztermékek tesztelése és csomagolása.

Téged keresünk, ha bírod az álló munkát és rendelkezel a következőkkel:

  • Minimum befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • Nagyfokú fizikai terhelhetőség
  • Gyors, precíz munkavégzés
  • Előny: Hasonló munkakörben (operátor/összeszerelő) szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órában délelőtti műszakban:
    alapbér: havi bruttó 235.000 Ft
    mozgóbér: havi bruttó 30.000 Ft*
    cafeteria: havi nettó 39.750 Ft**
  • Kiemelt üzemanyagtámogatás vagy bérlettámogatás 86%-ban
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Minden héten gyümölcsnap
  • Ingyenes wellness és edzőterem használat

*a mozgóbér eredménytől függő, maximuma br. 30.000 Ft
** a maximalizáló csomag választása esetén

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz a karrier oldalunkon:  www.nilfisk.hu  - Rólunk/Karrier/Állásajánlatok menüpont alatt, az Operator (R002784) munkakörre kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése