Fizikai, segéd, betanított munka

Szigetszentmiklóson operátor álláslehetőség

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
Fizetés: Bruttó 250000 - 290000 / hónap
2020. 09. 16. 16:13

A Mitsubishi Chemical Advanced Materials Kft egy sikeres, multinacionális háttérrel rendelkező 90 fős autóipari beszállító vállalat, mely fő profilja a műanyag fröccsöntés.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szigetszentmiklós (Leshegy u. 30., M0 mellett, Prologis ipari park)

Feladatok:

  • Késztermékek ellenőrzése, csomagolása, összeszerelése (könnyű fizikai munka)

Elvárások:

  • Általános iskola
  • Két műszak vállalása: 3 nap munka,  3 nap pihenő, napi 12 óra nappal és éjszaka felváltva

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (Autóipar)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Céges busz (Csepel - Szent Imre térről)
  • Céges busz (Ráckeve-Szigetszentmárton-Szigetcsép-Tököl-Szigethalom-Szigetszentmiklós vonalon)
  • Egyéb béren kívüli juttatások (SZÉP kártya)
  • Hűségbónusz-program
  • Munkaruhát biztosítunk
  • Gyümölcsnapok, kávé

Jelentkezés a 0624 887 119-es számon, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése