Vendéglátás

Gyorséttermi állás Szigetszentmiklóson

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
Fizetés: Nettó 180000 - 200000 / hónap
2020. 08. 12. 11:36

Dolgozz nálunk!

 Nettó 180.000 Ft-ot kereshetsz meg.

 Két és három műszakban is vállalhatod.

Ingyenes étkezést biztosítunk.

 Miért válassz bennünket?

  • Idővel saját állományba kerülsz, és előre léphetsz.
  • Karrierrendszerben haladhatsz, így ha jól dolgozol kiszámíthatod hová jutsz el.
  • Pontosan fizetünk ki minden hónapban, és a teljes összeggel bejelentünk!

 Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós, M0-ás Mcdonalds

 Hazajutás: céges taxit biztosítunk, de sok kollégához társulhatsz is.

Jelentkezz Önéletrajzzal és a "meki" tárggyal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

 Azt hallottad csak fiataloknak való? Ugyan, hisz sokkal jobb náluk dolgozni mint más vendéglátó egységekben. Korrektek, tiszták és konkrét feldatokat adnak. Itt nem kell aggódnod a 12 órába nyúló műszakok miatt sem.

Feladatok:

  • A vendégek által leadott rendelés felvétele és kiszolgálásuk
  • Hamburgerek és egyéb gyorskaják készítése
  • Munkaterület tisztántartása
  • Ételcsomagolás és összekészítés

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Pályakezdő, avagy gyors éttermi tapasztalat
  • Meg tudja közelíteni könnyen a munkavégzés helyét

Előnyök:

  • Ha már dolgozott valamilyen gyorsétteremláncnál
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése