Fizikai, segéd, betanított munka

Karbantartó segédmunkásnak álláslehetőség Szigetszentmiklóson

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
2020. 06. 15. 16:29

Elektromos autó akkumulátor újrahasznosító cég keres karbantartó segédmunkatársat.

Munkavégzés helye: SungEel Hitech Hungary Kft. - 2310 Szigetszentmiklós, ÁTI Sziget Ipari Park

Feladatok:

  • A gyártó-, termelőgépek karbantartása során a karbantartó mérnök fizikai munkájának segítése
  • Kisebb épület karbantartási és fenntartási munkák elvégzése
  • Gyártó soron lévő gépek kezelése, kiszolgálása

Elvárások:

  • Karbantartói tapasztalat.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése