Vendéglátás

Álláslehetőség éttermi munkatárs pozícióba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
Fizetés: Nettó 180000 - 200000 / hónap
2020. 05. 07. 16:07

Csatlakozz hozzánk éttermi munkatárs pozícióba!

Szigetszentmiklósón vagy környékén laksz? Esetleg Csepelről keresel munkát?

Lelkes, dolgozni vágyó kollégákat keresünk McDonald's gyorséttermünkbe, mely egy világvezető lánc tagja.

Dolgozóinknak Csepelről és Szigetszentmiklósról ingyenes céges járatot biztosítunk, saját gépjármű esetén pedig üzemanyagtámogatást adunk.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • Vendégek teljeskörű kiszolgálása, rendelésfelvétel, -összekészítés kasszában
  • Konyhai területen különböző hamburgerek és egyéb ételek elkészítése
  • Apróbb Takarítási feladatok

Elvárások:

  • Tudj csapatban dolgozni
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • 20% dolgozói kedvezmény, amit számos helyen tudsz egyedül barátaiddal vagy családoddal felhasználni.
  • Gyors karrier lehetőség
  • Ingyenes személyzeti étkezés
  • Rugalmas munkaidő
  • Bejelentett stabil, hosszútávú munkahely
  • Egyéb bónuszok
  • Bérezés: nettó 180.000 Ft-tól
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése