Raktározás, logisztika

Áru átvevő-kiadó állás Szigetszentmiklóson

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
2020. 05. 05. 13:17

Elektromos autó akkumulátor újrahasznosító cég keres munkatársat áru átvevő-kiadó pozícióra.

Feladatok:

  • Beérkező és kimenő áruk átvételének, kiadásának és ellenőrzésének pontos végrehajtása
  • Szükséges fényképek elkészítése
  • Munkafolyamatokhoz kapcsolódó dokumentumok megfelelő, pontos vezetése, kezelése
  • Megrendelések, szállítmányok összekészítése

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontos és precíz munkavégzés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése