Bőrgyógyász szakorvos kollégát keresünk Szigetszentmiklóson

Szigetszentmiklós Szakorvosi Rendelőintézet
Bőrgyógyászati és a Bőr- és nemibeteg gondozó Szakrendelése

Bőrgyógyász szakorvos

  • munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

  • határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

A munkavégzés helye:

  • 2310 Szigetszentmiklós-Gyártelep, Viola utca 1.

A pályázónak lehetősége van a szakorvosi tevékenységet vállalkozóként /egyéni-, társas-, személyes közreműködő, szabadfoglalkozás, stb formában/ végezni.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  •  végzettséget igazoló okirat másolata, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • érvényes orvosi alkalmasságot igazoló engedély,
  • érvényes kamarai tagság, (MOK)
  • működési nyilvántartási engedély,
  • szakmai önéletrajz, valamint a pályázó aláírt nyilatkozata arról, hogy hozzájárul személyes adatainak kezeléséhez a pályázat elbírálási eljárásának lefolytatásáig, illetve sikeres pályázat esetén a közalkalmazotti jogviszony létrejöttéig

Feladatok

  • A kinevezésre kerülő szakorvos feladatait a munkaköri leírása alapján a hatályos, valamint az intézeti szintű vonatkozó jogszabályok és az intézet Szervezeti és Működési Szabályzata előírásainak megfelelően, továbbá a szakmai kompetenciák, a szakmai protokollok, irányelvek, módszertani útmutatók előírásainak megfelelően végzi.

Elvárások

  • Egyetemi képesítés, orvosi diploma, bőrgyógyász szakorvosi végzettség
  • büntetlen előélet;
  • egészségügyi alkalmasság;
  • érvényes működési kártya, valamint MOK tagság

Előnyök

  • többéves szakmai gyakorlat

Amit kínálunk

  • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!