Termelés támogató álláslehetőség kiemelt bérrel Szigetszentmiklóson

Cégünk, Filterek gyártásával foglalkozik, és bővítés céljából keres

TERMELÉS TÁMOGATÓ munkatársat PEST MEGYÉBE.

TÉGED keresünk ha:

  • Szereted ha egy héten több szabadidőd van,
  • Pályakezdő vagy,
  • Van 1-3 éves tapasztalatod termelés támogatás területen,
  • Egy modern gyártási környezetben szívesen dolgoznál,
  • Szeretnél tanulni és fejlődni,
  • Érdekelnek a különböző gyártási gépek működései.

Bérezés: Kiemelkedő alapbér, havi juttatások, céges busz, 12 órás munkarendben.

Helyszín: Szigetszentmiklós, ahova CÉGES BUSZ jár:

Feladatok

  • Gyártás előkészítési feladatok végrehajtása
  • Gyártó gép alap filterrel történő feltöltése
  • Papírdobozok hajtogatása
  • Gyártó gép dobozokkal való feltöltése és utántöltése
  • Filterek válogatása
  • Gépi selejtek összegyűjtése

Elvárások

  • Középszintű végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat elő

Előnyök

CÉGES BUSZ megállói:

  • Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Budapest Kelenföld, Budapest Csepel, Budapest Etele út, Budafok, Nagytétény.

Amit kínálunk

  1. Versenyképes alapbér +
  • Havi teljesítésibónusz,
  • Jelenléti pótlék,
  • Béren kívűli juttatás,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Évente több tréning
  • Céges buszjárat (4 irányból),
  • Napi 3 kávé ingyen (automata)
  • 3 műszakrend (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott