Adminisztráció, irodai munka

Éjszakai fuvarozási elszámoltatót keresünk Szigetszentmiklósra

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
2019. 11. 06. 16:09

ÉJSZAKAI FUVAROZÁSI ELSZÁMOLTATÓ

MUNKAKÖRRE VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET SZIGETSZENTMIKLÓSI TELEPHELYÜNKRE!

Feladatok:

  • Túrajáratok, listák zárása és státuszolása logisztikai programunkban
  • Utánvétek átvétele a sofőröktől, folyamathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok precíz elvégzése
  • Utánvétek átadása pénzszállító partnerünknek és a folyamathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok precíz elvégzése
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Vidéki gyűjtőjáratok indítása logisztikai programunkban

Elvárások:

  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú precizitás
  • Csapatmunka
  • Stressztűrő képesség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Munkába járáshoz saját gépkocsi és jogosítvány

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi logisztikai
  • cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes fizetést és béren kívüli juttatásokat
  • Modern munkakörülményeket
  • Fiatalos munkahelyi légkört
  • Munkavégzés helye: ÁTI – Sziget Ipari Park
  • (Szigetszentmiklós)
  • Munkaidő: 19:00 – 03:30
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése