Adminisztráció, irodai munka

Irodai asszisztens állás Szigetszentmiklóson

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
2019. 08. 08. 09:47

Szigetszentmiklósi székhelyű, országos szintű, dinamikusan fejlődő sportegyesület keres munkatársat irodai asszisztensi állásra.

Egyéb információért hívják a +3630/ 91 436 70-es számot.

Feladatok:

  • Elektronikus levelezés, telefonhívások kezelése, adminisztratív feladatok ellátása
  • Szervezési feladatok intézése, határidők nyomon követése
  • Kapcsolattartás más szervezeti egységekkel, illetve a cég partnereivel
  • Postázással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Kisebb céges programok, utazások szervezése
  • Irodaüzemeltetéshez kapcsolódó, beszerzési és szervezési feladatok ellátása
  • Dokumentumok nyilvántartása, iktatása és rendszerezése
  • Pályázatok elszámolásában való részvétel
  • Anyag nyilvántartások vezetése

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Dinamikus, nyitott személyiség, rendszerlátó képesség, precizitás, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség, kiváló szervezőkészség

Előnyök:

  • Pénzügy-számviteli végzettség
  • Adminisztrációs végzettség
  • Ügyviteli tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Tervezhető munkaidő
  • Változatos feladatok
  • Betanítás
  • Fejlődési lehetőség
  • Családias légkör
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése