Irodai asszisztens állás Szigetszentmiklóson

Szigetszentmiklósi székhelyű, országos szintű, dinamikusan fejlődő sportegyesület keres munkatársat irodai asszisztensi állásra.

Egyéb információért hívják a +3630/ 91 436 70-es számot.

Feladatok

  • Elektronikus levelezés, telefonhívások kezelése, adminisztratív feladatok ellátása
  • Szervezési feladatok intézése, határidők nyomon követése
  • Kapcsolattartás más szervezeti egységekkel, illetve a cég partnereivel
  • Postázással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Kisebb céges programok, utazások szervezése
  • Irodaüzemeltetéshez kapcsolódó, beszerzési és szervezési feladatok ellátása
  • Dokumentumok nyilvántartása, iktatása és rendszerezése
  • Pályázatok elszámolásában való részvétel
  • Anyag nyilvántartások vezetése

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Dinamikus, nyitott személyiség, rendszerlátó képesség, precizitás, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség, kiváló szervezőkészség

Előnyök

  • Pénzügy-számviteli végzettség
  • Adminisztrációs végzettség
  • Ügyviteli tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Tervezhető munkaidő
  • Változatos feladatok
  • Betanítás
  • Fejlődési lehetőség
  • Családias légkör

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!