Szakmunka

Műhelytechnikus állás szigetszentmiklósi logisztikai raktárunkba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
Fizetés: Bruttó 385000 - 425000 / hónap
2019. 05. 28. 09:43

Szigetszentmiklósi logisztikai raktárunk targoncaszerelő műhelyébe keresünk MŰHELYTECHNIKUS munkatársat saját targonca bérflottánk karbantartására.

Feladatok:

  • Elektromos és belsőégésű targonca flotta karbantartása, javítása, felújítása saját műhelyünkben
  • Bérletből visszaérkező targoncák átvétele, átvizsgálása
  • Az elvégzett feladatok adminisztrációja (munkalap)
  • Együttműködés a használt és bértargonca flotta kezelőjével

Elvárások:

  • Szigetszentmiklós vagy környéki lakhely
  • Jármű- vagy gépszerelői (pl. autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő, elektrotechnikus, autóvillamossági szerelő) végzettség
  • Precíz, igényes munkavégzés, ápolt megjelenés
  • Szerszámok és eszközök megóvása, igényes használata
  • Számítástechnikai ismeretek (irodai és ügyviteli programok, tablet használat)
  • Bizonyíthatóan eredményes szakmai múlt
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Targoncaszerelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás, bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes munkabér, cafeteria
  • Munkaruházat
  • Bejárási költségtérítés
  • Fiatal vezetés, minőségi munkaeszközök és körülmények

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése