Értékesítő üzletkötő munkatársat keresünk Szigetszentmiklósra

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
2019. 01. 22. 14:54

Cégünk a Metra Kft. 30 éve működik, több mint 10 éve foglalkozunk öntözéstechnikai termékek forgalmazásával.
Területi képviselőt keresünk, aki a meglévő vevőinkkel tartja a kapcsolatot és felkeresi az új, potenciális partnereket.

Feladatok:

  • Növelni partnereink lojalitását és forgalmát
  • Ügyfelek tájékoztatása az újdonságokról
  • Piaci igények felmérése
  • Új partnerek, projektek és üzleti lehetőségek felkutatása
  • Szorosan együttműködni a kollégákkal

Elvárások:

  • Vevőorientált szemlélet
  • Kapcsolatépítési készség és meggyőző kommunikáció
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek

Előnyök:

  • Mezőgazdasági és/vagy kertészeti öntözésben szerzett ismeretek
  • Mezőgazdasági, kertészeti ismeretek
  • Értékesítői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Megbízható, stabil munkahely, versenyképes munkabér
  • Cafetéria juttatás
  • Egyműszakos munkarend
  • Fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat

Fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a következő e-mail címre szíveskedjen elküldeni: iroda@metra.hu

Honlapunk: www.metra.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése