Irattáros-raktáros munka hosszútávon Szigetszentmiklóson

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós és környéke
2018. 11. 21. 13:26

Az Adecco, a világ vezető HR szolgáltatója partnere számára az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Irattáros – raktáros

Amit kínálunk:
• Hosszú távú, biztos munkalehetőség
• Hétfőtől péntekig tartó 1 műszakos munkarend
• Stabil háttérrel rendelkező munkáltató
• Bejárás támogatása céges busszal

Feladatok:
• Iratok, dobozok pakolása és rendezése
• Irattári rend kialakítása
• Raktározási feladatok, iratok szállításában való részvétel
• Jegyzékek elkészítése, adminisztráció

Elvárások:
• Dokumentumkezelésben és/vagy raktározásban szerzett tapasztalat
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Monotonitástűrés
• Precíz és gyors munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós
    (Csepel HÉV állomástól céges busz indul)

Jelentkezni lehet: zsofia.feigl@adecco.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése