Fizikai, segéd, betanított munka

Egy multinacionális partnercégünk szigetszentmiklósi telephelyén operátor munka

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
2017. 08. 02. 11:20

Egy multinacionális partnercégünk szigetszentmiklósi telephelyére új munkatársakat keresünk hosszú távra az alábbi munkakörbe:

Operátor

Feladatok:

  • Gyártósori összeszerelés
  • Késztermékek tesztelése
  • Késztermékek csomagolása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Hosszú távon, több műszak vállalása
  • Büntetlen előélet

Előny:

  • Középfokú végzettség
  • Összeszerelési, termelési területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Kiemelt bérezés (alapbér+cafetéria+bónusz)
  • Munkába járás vállalati buszokkal (Budapest, Cegléd, Pilis, Dunaharaszti, Dabas, Érd, Martonvásár, Ráckeve, Monor, Vecsés, Tápióság, Solt, Gyömrő stb…)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a Referenciaszám: PJ183 megjelölésével küldje el Cservenák Annamária kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az annamaria.cservenak@pannonjob.hu címre illetve a +36209739912 telefonszámon is érdeklődhet az állás iránt. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése